Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

BMK - młodzież

 

BMK -Bardzo Młoda Kultura
to projekt skierowany do młodzieży w wieku 13-18 lat z okolic Świętosławia. Głównym zadaniem projektu jest zebranie danych na podstawie, których będziemy mogli przygotować wydarzenie lub działanie przeznaczone dla młodzieży, które też będzie odpowiedzią na potrzeby młodych dotyczące kultury.
Ważnym elementem projektu jest wypełnianie ankiety przez 7 dni.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9wv6j0KHE0rIiIT82xF8D9h92_kWBxp4SRp6bWnuEtcIVOQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

"Notes Kultury" - o co chodzi? Wyjaśniamy poniżej :)

"Notes Kultury"                                           
Projekt "Bardzo Młoda Kultura" realizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Ciechocin

Bierzemy udział w projekcie Bardzo Młoda Kultura i chcielibyśmy poprosić Was o pomoc w przeprowadzeniu badania.

W jaki sposób korzystacie i tworzycie kulturę na co dzień? 

 

 

 

 • Jak działa aplikacja "Notes Kultury"?

  Przez cały tydzień, codziennie będziecie uzupełniać Wasz "Notes Kultury" odpowiadając na pytania dotyczące w jaki sposób, z kim, gdzie i jak długo tworzysz i odbierasz kulturę.

  Co jest ważne?

  Podanie konkretnych artystów muzycznych, tytułów piosenek, książek, audiobooków, spektakli, filmów i podcastów, których słuchaliśmy, czytaliśmy bądź oglądaliśmy danego dnia. Interesują nas również, na jakie gry komputerowe bądź planszowe poświęcasz swój czas.

  Opowiedzenia nam z jakich mediów społecznościowych korzystasz, na które profile najczęściej zaglądasz, czy masz ulubione kanały na YouTube. Opisanie własnej twórczości kulturalnej, gry na instrumencie, rysowania lub malowania obrazów czy szydełkowania 

  Czemu ma to służyć?

  Na podstawie Waszych "Notesów Kultury" przygotujemy wydarzenie, działanie przeznaczone dla młodzieży, które będzie odpowiedzią na Wasze przyzwyczajenia, potrzeby, czy zainteresowania dotyczące kultury. To Wasze zaangażowanie i rzetelne odpowiedzi pomogą nam stworzyć dla Was coś co wpadnie w Wasze gusta.